Fännipakett

Oleme raiespordi suurimatele sõpradele kokku pannud ägeda fännipaketi!

EKSKURSIOONID

A. Le Coq õlletehase tuur "Õllemaailm"

Tartu ühes uuemas elamuskeskuses Õllemaailm rullub lahti tuhandete aastate pikkune õllekultuuri lugu. Muuseumi südameks on linna sümbolina tuntud ja terviklikult säilinud ajalooline linnasetorn, mis on üks haruldasemaid tööstusehitisi kogu Euroopas. Peale omanäolise arhitektuuri leiad Õllemaailmast põnevaid seadmeid ja interaktiivseid eksponaate ning haaravaid lugusid ja legende.

Matk lodjaga "Jõmmu"

Emajõe-Peipsi lodi on ainulaadne puidust kaubalaev. Eestis seilasid Peipsi lodjad siseveekogudel üle 600 aasta, 14. sajandist 20. sajandi keskpaigani, aidates sellega oluliselt kaasa mitme Eesti linna, eriti Tartu õitsengule.

Vaatamisväärsuste tuurid giidiga

Emajõe soistele tasandikele, kus Tartu piirkonda tekkinud liivased künkad tegid jõeületuse lihtsamaks, tekkis asula juba mitu sajandit tagasi. Toomemäel asuv linnus pärineb 5. sajandist ning linna praegustes piirides Ihastes asuv Kunda kultuuri asunike leiukoht võib pikendada Tartu ajalugu isegi kuni 10 000 aastani.

Gren

Gren – rohelise energia ettevõte. Kõik uus, kuid positiivselt tuttav. Siin kohtuvad kogemused tulevikku suunatud algatustega. See on koht, kus tulevikku energiastatakse täna jätkusuutlikul ja tõhusal viisil. Tartu biomassi koostootmisjaam kasutab kohalikke kütuseid – hakkepuitu ja freesturvast, kusjuures suur osa turbast pärineb ettevõtte enda turbamaardlatest. Jaam pakub Tartu linnas kaugkütet ca 1 900 kliendile ja 72 000 lõpptarbijale. Tartu jaam on Tartu kaugkütte- ja jahutussüsteemi selgroog, mis on üks parimaid ja arenenumaid Eestis.

Tarmeko

Tarmeko ettevõtted on puitu töötlenud ja kvaliteetset mööblit tootnud 1947. aastast. Kvaliteetne mööblidisain ja tootmine on Tarmeko jaoks alati olnud olulisteks eesmärkideks. Kaasaegne ja uuenduslik tootmistehnoloogia ning üle 70-aastane kogemus annab Tarmekole konkurentsieelise. See võimaldab ettevõttel töötada keeruliste ja töömahukate projektidega. Seejuures on oluline kliendibaasi kiiresti ja tõhusalt hallata. Seetõttu on ettevõtte peamine missioon luua puidust ja muudest kvaliteetsetest materjalidest lisandväärtusega tooteid.

Eesti Rahva Muuseum

Asutatud Tartus 1909. aastal rahva initsiatiivil ja toel – ülesandega kaitsta ja arendada Eesti ajalugu ja kultuuri. Eesti Rahva Muuseum on etnoloogilise ja kultuuriloolise suunitlusega muuseum, mille eesmärk on kajastada igapäevaelu ja kultuuri kui eluviisi, arvestades selle perioodilist, ruumilist ja sotsiaalset mitmekesisust. Muuseum keskendub eestlaste, eesti vähemuste ja soome-ugri rahvaste kultuuri ja ajalugu puudutava materjali kogumisele, säilitamisele ja uurimisele ning selle kättesaadavaks tegemisele.

Tagurpidi Maja

Tagurpidi Maja on sõna otseses mõttes tagurpidi pööratud maja, kus ülemine korrus on alumine ja alumine korrus ülemine. Diivanid, köögikapid ja kõik muu, mis tavalistes elumajades põrandal paiknevad, on Tagurpidi Majas hoopis laes. Või noh, tegelikult on nad ju põrandal, aga põrand on laeks ja lagi põrandaks. Maja on ka veidi kaldus, mis paneb proovile meie tasakaalumeele. Või oled hoopis Sina tagurpidi? Kõik see tekitab segadust ja ajab naerma.

Retk Taevaskodadesse

Ahja jõe ürgoru maastikukaitsealal paiknevad Taevaskojad on oma vaheldusrikka looduse ja kaunite liivakivipaljandite tõttu olnud kogu Lõuna-Eesti tuntumaid matkaliste ja suvitajate sihtkohti. Taevaskodade matkarajale tehakse aastas üle 80 000 külastuse.

Väljasõidul Taevaskodadesse teeme 3 km pikkuse jalutuskäigu Ahja jõe kallastel RMK üle-Eestilisse külastusobjektide võrgustikku kuuluval Taevaskodade matkarajal, mille uhkuseks on jõesängist taeva poole kõrguvad ürgsed liivakivipaljandid.

Ainult selle jalutuskäigu ajal tegutsevad kohapeal looduse keskel pop-up restoran eestipäraste maitsetega ja meenete müügipunkt.

Tutvustame teile siinset imelist loodust ja kultuurilugu, sh mitmeid Eesti kultusfilmi „Viimne reliikvia“ võttekohti.


RMK logo  RMK


KGB kongide muuseum

KGB kongide muuseumi lugu viib nõukogude aega. Näitame elu eeluurimisasutuses. Ekskursioon annab ülevaate hallist majast, kus 1940.–1950. aastatel tegutses NKVD/KGB, Teisest maailmasõjast, Eesti sõjajärgsest vabadusvõitlusest, kommunistliku režiimi kuritegudest ning eluolust eeluurimisvanglas.

Vaata tuuride ajakava ja lisainfot siit!

Hotell Dorpat asub Tartu kesklinnas, Emajõe ärikvartalis. Vaid mõne sammu kaugusele hotellist jäävad vanalinn ja suuremad ostukeskused. Paljudest tubadest avaneb vaade linnale ja Emajõele, mis jäävad alatiseks Tartut meenutama!  

Aadress: Soola 6, Tartu

Hotell Tartu asub samuti Tartu kesklinnas ja on parim valik, kui hindate sõbralikku teenindust, soodsat hinda ning mugavat hotellituba Tartu südalinnas. See hotell on üks vanimaid, mis on ehitatud juba 1964. aastal. Seda hotelli on alati peetud ideaalseks ööbimispaigaks nii äri- kui ka puhkusereisjate seas, kes Tartut on külastanud.  

Aadress: Soola 3, Tartu

Mõlemad hotellid pakuvad kahekohalisi tube (ühene tuba või lisavoodi kaheses toas omal kulul). Anname endast parima, et teie soovidele vastata. Kui soovite peatude kauem või saabuda varem, palun broneerige lisapäevad ise hotellide veebisaitide kaudu.

Kogu fännipaketi maksumus 1050 eurot

  • Transfeer Tallinn-Tartu-Tallinn 
  • Majutus hotellis Dorpat või Tartu
  • Terve päeva ekskursioon kolmapäeval
  • Ekskursioonid neljapäeval ja reedel
  • Toitlustus 19.-23. aprillil (hommikusöök, lõunasöök, õhtusöök)* 
  • Tasuta sissepääs Maamessile kolmel päeval
  • "Tere tulemast Eestisse" fännikott
  • Auhinnatseremoonia ja lõpubankett
  • Kohvi ja snäkid peaareeni kohvikus

*19. aprillil ainult õhtusöök
*23. aprillil ainult hommikusöök 
Fännipaketi maksumus ilma hotellita - 750 eurot 

Tähtajad ja tühistamine

Fännide ja võistlejate registreerimine toimub IALCi kaudu, arvestades järgmisi tähtaegasid: 
1. jaanuar - tiimide registreerimine
1. veebruar - fännide registreerimine
1. märts - tiimiliikmete nimede registreerimine

Tühistamispoliitika ja raha tagastamine

Registreerudes sellel üritusel osalejaks, esitades oma registreerimisvormi IALCile, nõustute käesoleva ürituse tingimustega. Registreerudes nõustute tasuma kogu fännipaketi summa vastavalt IALCi juhistele. Täieliku tagasimakse saamiseks tuleb tühistamine teha kirjaliku teatega IALCile enne 1. märtsi 2023. Pärast 1. märtsi fännipaketi tühistamisel tuleb fännil tasuda 60% fännipaketi hinnast. Pärast 1. aprilli fännipaketi tühistamisel tuleb fännil tasuda 100% fännipaketi hinnast.


Pealtvaatajale

Võistlejale

Fännipakett

MTÜ Eesti Metsaselts
metsaselts@metsaselts.ee
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.