Registreerumine ekskursioonidele

Ekskursioonidele registreerimine

Ekskursioonidel saavad osaleda võistlustiimide liikmed ja registreeritud fännid (fännipaketiga)!

Ekskursioonid toimuvad 20. ja 21. aprillil identsetel aegadel - nii on osalejatel võimalik koostada endale sobiv ajakava kõikide huvipakkuvate ekskursioonide külastamiseks. 

Ekskursioonile on vajalik eelregistreeruda Piletikeskuse keskkonnas. Ekskursioonide loetelu ja ajad on leitavad Piletikeskuses. 

Iga ekskursiooni jaoks on Piletikeskuses loodud eraldi üritus, kuhu saab maksimaalselt registreeruda kokkulepitud arv inimesi. See on kirjas iga ekskursiooni juures infokirjas (mitte Piletikeskuses). Piletikeskuses tuleb konkreetse ekskursiooni juurde vabade piletite arv nähtavalt siis, kui vabad on veel viimased 10 piletit. 

Piletikeskuses registreerimise juhend

1. Vajutades konkreetse ürituse lingile, avaneb leht, kus ekskursioonil osalemiseks tuleb vajutada nupule "Add to cart" (pilet on igal juhul 0.00 €).
2. "Ostukorvi" sisu ehk registreeritud pileteid näete, kui klõpsate nupul, kus aeg tiksub vähemaks.
3. Pilet saadetakse e-mailile ning seda on võimalik alla laadida.

Üheski ekskursiooni kohas piletit näitama ei pea, piisab vaid kaelakaardi näitamisest, oma nime ja riigi ütlemisest. Kuna piletil on info ekskursiooni aja ja kogunemise kohta ning telefon, kellelt küsimustes abi paluda, siis soovitame need siiski, kas omale arvutisse või telefoni laadida või kasutada Piletikeskuse äppi (Piletikeskus, Sviby).

Peale piletite registreerimist saadab süsteem ka äpi allalaadimise soovituse teie e-posti aadressile, millega te registreerisite ennast ekskursioonile ning kuhu pilet/kinnitus saadetakse.

Soovitame vaadata ka võistlejate stardiaegasid. Nii saate kujundada Tartus viibimise endale meelepäraseks ja huvitavaks!

Ekskursioonid

19. aprill

Väljasõit loodusesse: Taevaskodade külastamine
Kestus: 4,5 tundi
Grupi suurus: ühes grupis piiramatu arv inimesi
*Etteregistreerimine võimalik kuni 05.04

20. ja 21. aprill

Kogu nädala vältel

Estonian National Museum – possibility to visit 10:00 – 18:00. *No need for registration

The Upside Down House - possibility to visit 10:00 – 18:00. *No need for registration

Ekskursioonil

  • Ekskursioonil osalemiseks on vaja näidata kassas või giidile kaelakaarti ning öelda nimi ja riik.
  • Eelisjärjekord ekskursioonil osalemiseks on nendel, kes on konkreetsele tuurile eelregistreerunud.
  • Kui kohti on üle või registreerunud inimesed pole tuuri alguseks laekunud, siis saavad vabade kohtade olemasolul osaleda ka need, kes ei ole ette registreerunud.
  • Kui registreerunud külaline ei laeku ekskursiooni algusajaks ekskursioonile ning tema koht jääb vabaks (arvestusega, et kokku saab grupis olla nt max 30 inimest), siis võib selle anda järgmisele külalisele, kes on, kas korraldaja põhinimekirjas või registreerunud mõnele teisele kellaajale, aga soovis seda ära vahetada.
  • Kui ekskursioon on juba alanud, kuid antud gruppi registreerunud külaline jääb hiljaks ja kui tema kohta pole juba ära antud, saab ta grupiga liituda igal ajal (kui grupp ei ole täis).
  • Õllemaailma, Tagurpidi Majja ja Eesti Rahva Muuseumisse saab uudistama minna ka üksikkülastajana muuseumi lahtiolekuaegadel. Kassas vaadatakse külaliste nimekirja ning nime ja kaelakaardi olemasolul saab vaba pääsme muuseumisse.
  • Kui külalist ei ole üheski korraldaja nimekirjas ja/või tal ei ole võistluste kaelakaarti, siis peab ta ise pileti ostma.

Muudatused

Kui te soovite ekskursiooni aega muuta, siis palun võtke ühendust Eve Rebasega (SMS, kõne, e-mail, WhatsApp). Muudatusi on võimalik teha vaid siis, kui soovitud ajal on ekskursioonil vabu kohti.

NB! Kui te teate, et te kindlalt ei saa ekskursioonil osaleda, siis palun andke sellest esimesel võimalusel teada - nii saame anda osalemise võimaluse järgmisele huvilisele.

Pealtvaatajale

Võistlejale

Fännipakett

MTÜ Eesti Metsaselts
metsaselts@metsaselts.ee
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.